Sponsorlarımız

Responsive image

Demiröz Grup
Yarış ve Kamp Sponsoru

Gayrimenkul sektöründe A’dan Z’ye konutları tüm bileşenleriyle birlikte tasarlayan Demiröz Grup, “Nefes Alan Yaşam Alanları” projelerinde yaşamlara değer katmak hedefi doğrultusunda insan hayatının ve mutluğunun değerini her zaman ön planda tutarak projeleri ihtiyaca yönelik çözümler ile tasarlamaktadır.

Demiröz Grup Kurucusu İsmail Kemal Demiröz, kariyer yolculuğunda her zaman dünyayı değiştirmek ve yaşamlara dokunmak için eğitimin çok önemli olduğu bilincinde olmuş, çocuklarını da bu bilinçle yetiştirerek onların kendi kariyerlerinde başarılara imza atmalarında ilham kaynağı olmuştur.

Eğitime yaptığı desteklerin yanında, spora ve sporcuya da değer veren Demiröz Grup, Büyükçekmece Yelken Kulübü Yarış Sponsorumuz olmuştur.

Responsive image

Luna Group
Gold Sponsor

Luna Group; çatısı altındaki bilişim, enerji ve medya markaları ile yerel ve global ölçekte alanının öncüsü olan kamu, FMCG, lojistik, telekomünikasyon ve özel sektörden markalara hizmet vermektedir.

Dünya devlerine, dev projeler üretip, donanım ve yazılım alanında her gün yeni bir ürün/hizmet geliştirerek hem ülke ekonomimize, hem de ülke değerimize katkı sağlayan Luna Group; spora ve sporcuya verdiği değer ile de Büyükçekmece Yelken Kulübü Gold Sponsorumuz olmuştur.

Responsive image

Chic Tekstil
Yarış Sponsoru

Chic Tekstil & Metal San. Dış Tic. Ltd. Şti, 2002 yılından bu yana ağırlıklı olarak tekstil sektöründe kullanılan etiket, aksesuar ve ambalaj malzemeleri konusunda Türkiye’nin önde gelen tedarikçi firmalarından biridir. “Tek Durakta Her Şey” sloganı ile Türkiye, Hollanda, Fransa, İngiltere, Çin, Avusturalya, Hindistan ve Bangladeş’te bulunan küresel üretim ortaklıkları ve depoları aracılığıyla ürün ve hizmetlerini global olarak online sistemi üzerinden denetlemekte ve sağlamaktadır.

Chic Tekstil CEO’su E. Gülben AYDOSLU CUREAU, sektördeki uzun yılların deneyimi ve birikimine dayanarak firma vizyonunu ve misyonunu çevre dostu, biyolojik ve sürdürebilir çözümler, ürünler ve hizmetler üzerine kurmuştur. Sosyal Sürdürülebilir Gelişimi, desteklemek amacıyla Chic Tekstil & Metal San. Dış Tic. Ltd. Şti Büyükçekmece Yelken Kulübü YARIŞ Sponsorumuz olmuştur.